oneadar.pl

Twój unikalny styl

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z nośnika danych darmowy program, płatny program a fachowy serwis.

Odzyskiwanie danych Jaki jest najlepszy?

photo
Odzyskiwanie danych z pendrivzrób to nim oddasz do fachowca.

Odzyskiwanie danych Tak. Gdy karta SD zostanie sformatowany lub utracone, przechowywane dane są tracone. Jednak dane nadal pozostaje w tej samej lokalizacji na karcie i jest nadal możliwe do odzyskania przez programy do odzyskiwania danych. Narzędzia do odzyskiwania danych można odzyskać dane z karty SD, nawet gdy karta została ponownie sformatowana. Oprogramowanie do odzyskiwania danych może pomóc w każdym rodzaju odzyskiwania danych z kart pamięci, w tym odzyskiwania sformatowanych danych z dysku zewnętrznego.

Odtwarzanie danych spośród HDD najświetniejsze gratisowe zamiary.

Większość odzyskiwania danych z karty SD jest realizowany za pomocą kreatora odzyskiwania danych. Odzyskiwanie danych z telefonu Poznań– kreator odzyskiwania danych jest rodzajem programu, który działa z wbudowanego w środowisku Windows odzyskiwania. Możesz pobrać kreatora odzyskiwania danych za darmo z sieci. Po pobraniu kreatora odzyskiwania danych można rozpocząć proces odzyskiwania.

Odtwarzanie danych z albumu niezyskowne pomysły a rola profesjonalistę.

Przed rozpoczęciem odzyskiwania danych, będziesz chciał się upewnić, że masz wyodrębnione dane bezpiecznie. Jeśli jeszcze nie wyodrębniłeś odzyskiwania danych z dysku flash, możesz to zrobić, klikając opcję „Wyodrębnij pliki” z głównego menu dysku. Następnie kliknij opcję „Skanuj” z menu głównego. Pojawi się okno z napisami „skanuj” i „wyodrębnij dane teraz”. Kliknij przycisk „skanuj”, aby rozpocząć odzyskiwanie danych z dysku flash. Na niektórych urządzeniach będą dwa przyciski zamiast jednego; jeden przycisk do procesu odzyskiwania danych i drugi przycisk, który wykona wszelkie inne działania, które musisz wykonać.

Odtwarzanie danych nie pełnia machniesz porzucony.

Twoim pierwszym krokiem w odzyskiwaniu danych ze sformatowanego dysku USB będzie odłączenie urządzenia i podłączenie go do portu USB. Będziesz także musiał zmienić tryb z „trybu plików” na „tryb tłuszczu”. Możesz to osiągnąć, wybierając „Ustawienia” z menu głównego, a następnie przechodząc przez następujące opcje menu: „tryb”. Następnie trzeba będzie zmienić katalog, w którym znajdują się pliki odzyskiwania danych, wpisując „cd”. Po wykonaniu tych czynności komputer będzie w stanie rozpoznać sformatowany dysk USB i może zapisać wszystkie pliki odzyskiwania danych do niego.

Aby całkowicie odzyskać dane, trzeba będzie kupić narzędzie do odzyskiwania danych. Najlepsze narzędzia do odzyskiwania danych to te, które mają darmową wersję. Darmowa wersja pozwoli Ci na wyszukiwanie usuniętych plików; nie pozwala na odzyskiwanie danych. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale twoje dane mogą nadal znajdować się na tym dysku, mimo że je usunąłeś. Uwierz mi, to się zdarza każdemu. Darmowe wersje pozwalają tylko na wyszukiwanie tekstu i typów plików.

Następnym krokiem w odzyskiwaniu danych ze sformatowanego dysku flash jest użycie Kreatora odzyskiwania danych. Ten kreator przeprowadzi Cię przez podstawy odzyskiwania danych. Po wykonaniu kreatora, zapyta, czy chcesz kontynuować lub zrezygnować. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować, uruchomi się ponownie i powtórzy proces.

Odzyskiwanie danych spośród kręgu zewnętrznegozrób zatem zanim poświęcisz do specjalisty.

Najlepszy jeden do wykorzystania do odzyskania usuniętych plików z karty SD jest Inspektor PC. Jest to kawałek oprogramowania, który będzie wyszukiwać, rozpoznawać i listy wszystkich plików na karcie SD, w tym folderów i plików. Następnie daje opcję, jak chcesz je przywrócić. Masz wiele opcji, takich jak tworzenie bootowalnego punktu przywracania, przywracając go do istniejącego stanu lub defragmentacji go. To oprogramowanie jest bardzo skuteczne w odzyskiwaniu danych.

Ostatnią rzeczą, którą omówimy, jest R-Studio Photo Recovery. To oprogramowanie jest świetne do odzyskiwania danych z NTFS, FAT i dysków twardych USB. Po uruchomieniu programu będzie przeszukiwać dysk twardy i odzyskać wszystkie utracone partycje i pliki. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, jak również Linux.