oneadar.pl

Twój unikalny styl

Brak kategorii

Odzyskiwanie danych komu można zaufać takie usługę.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Top 5 Android Data Recovery Programs

Jeśli straciłeś jakieś ważne dane na Androida, możesz łatwo odzyskać utracone dane za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych dla Androida. Istnieje kilka opcji dostępnych dla Ciebie, w tym wyszukiwanie plików według typu i wybieranie ich. Niektóre aplikacje mogą nawet przywrócić usunięte filmy i zdjęcia! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o programach do odzyskiwania danych na Androida!

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli usunąłeś niektóre pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, będziesz chciał spróbować darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. To oprogramowanie pomoże Ci przywrócić pliki z urządzenia i może działać na każdym systemie operacyjnym, w tym na komputerze z systemem Windows. Jedyną różnicą jest to, że nie działa na maszynach Apple Mac. Upewnij się, że zaktualizowałeś wersję oprogramowania, zanim go użyjesz. Możesz także kupić płatną wersję od ThunderSoft, jeśli potrzebujesz bardziej kompletnego rozwiązania do odzyskiwania danych.

Ten program pomoże Ci przywrócić usunięte wiadomości tekstowe, kontakty, rejestry połączeń, wiadomości WhatsApp i Viber, dokumenty i inne. Działa również na wszystkich typach urządzeń z systemem Android. Posiada łatwy w obsłudze interfejs i jest idealny dla początkujących użytkowników. Trzy proste kroki odzyskiwania to: podłączenie telefonu do komputera, identyfikacja urządzenia i skanowanie w poszukiwaniu plików.

Przed użyciem oprogramowania należy upewnić się, że wybrano odpowiedni nośnik pamięci dla usuniętych danych. Pomoże to uniknąć problemów z szybkością transferu danych. Jeśli używasz zewnętrznego dysku, upewnij się, że obsługuje on urządzenia peryferyjne USB. Powinieneś również upewnić się, że masz wystarczająco dużo portów USB dla swojego urządzenia. Upewnij się również, że masz wystarczająco dużo miejsca na dysku, aby pomieścić dane, które chcesz odzyskać.

Jednym z najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych na Androida jest Primo Android Data Recovery od PrimoSync Inc. Ta aplikacja oferuje najwyższy wskaźnik odzyskiwania spośród wszystkich dostępnych darmowych programów do odzyskiwania danych na Androida. Działa na większości urządzeń z systemem Android i jest w 100 procentach darmowy do pobrania. Oprogramowanie charakteryzuje się również ultraszybkim skanowaniem i szybkością odzyskiwania. A co najlepsze, jest kompatybilny z każdym typem urządzenia z systemem Android.

Tenorshare MobiSaver

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, przekonasz się, że teraz łatwo jest je odzyskać za pomocą programu do odzyskiwania danych. Tenorshare UltData jest skutecznym rozwiązaniem tego problemu, ponieważ może odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej lub karty SD. Jest również kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć swoje urządzenie do programu i przeskanować je pod kątem usuniętych lub utraconych danych. To narzędzie twierdzi, że ma najwyższy wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu danych z urządzeń z systemem Android.

Obsługuje prawie wszystkie urządzenia z systemem Android, w tym Huawei, Motorola, LG, Sony, Samsung i inne. Co więcej, może nawet odzyskać wiadomości WhatsApp bez rootowania telefonu. Program jest tylko do odczytu i wolny od ryzyka, dzięki czemu jest idealny dla osób, które nie chcą inwestować dużo pieniędzy na drogie oprogramowanie do odzyskiwania danych.

Ma bardzo przyjazny interfejs i działa poprzez skanowanie całej pamięci masowej urządzenia z systemem Android. Program działa zarówno na karcie SD, jak i w pamięci wewnętrznej i nigdy nie naruszy Twojej prywatności. Nie nadpisze twoich istniejących plików i możesz wyświetlić podgląd wszelkich brakujących danych przed ich wyeksportowaniem. Jest to potężne narzędzie i jest wysoce zalecane, jeśli straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu.

Ma również ogromną listę kompatybilności i obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Użytkownicy mogą łatwo odzyskać utracone kontakty, zdjęcia, filmy i pliki audio. Może również przywrócić dane z uszkodzonego lub ciemnego ekranu. Najlepsze jest to, że to oprogramowanie jest darmowe i może być używane zarówno na systemach Windows, jak i Mac.

Wiertło tarczowe

Disk Drill do odzyskiwania danych Androida to doskonałe narzędzie do odzyskiwania usuniętej lub utraconej zawartości z urządzeń z systemem Android. Program wykorzystuje niezawodne algorytmy odzyskiwania danych i może uzyskać dostęp do zakorzenionej pamięci masowej urządzenia, w tym pamięci wewnętrznej i karty SD. Aplikacja może nawet odzyskać dane z urządzenia z systemem Android po przywróceniu ustawień fabrycznych. Aplikacja jest dostępna zarówno dla zakorzenionych, jak i niezakorzenionych urządzeń. Obsługuje wiele urządzeń, w tym smartfony i tablety Nexus, a także każdy tablet z systemem Android. Ważne jest, aby wiedzieć, że najnowsza wersja Androida może być trudniejsza do rootowania, ale Disk Drill prowadzi Cię przez proces, zapewniając porady dotyczące najlepszego wskaźnika odzyskiwania.

Program jest łatwy do pobrania i użytkowania, więc nawet użytkownicy nietechniczni mogą go używać. Disk Drill for Android może odzyskać utraconą zawartość z różnych urządzeń z systemem Android, w tym tabletów, smartfonów i kart microSD. Może również przywrócić usunięte pliki z różnych formatów plików i rozmiarów plików.

Disk Drill for Android data recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania utraconych plików i zdjęć. Posiada szybkie i głębokie skanowanie, funkcje ochrony danych oraz wyszukiwanie partycji. Posiada również opcję wstrzymania odzyskiwania i przeglądania odzyskanych danych. Następnie, można wyświetlić podgląd i wybrać dane do odzyskania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill ma zaktualizowany interfejs użytkownika. Główne okno zapewnia teraz łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Możesz łatwo wyświetlić opcje odzyskiwania danych, ochrony danych i kopii zapasowej dysku bezpośrednio z głównego okna. Posiada również historię poprzednich sesji skanowania.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to program, który może być używany do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Program jest w stanie obsługiwać różne popularne urządzenia z systemem Android i może być nawet używany do tworzenia kopii zapasowych danych Androida na komputerze. Możesz użyć programu do przywrócenia danych, nawet jeśli twoje urządzenie jest uszkodzone poza naprawą.

Po pobraniu programu, wyświetli się monit o rejestrację. Będzie to wymagało podania adresu e-mail i kodu rejestracyjnego. Aby to zrobić, możesz kliknąć ikonę „klucza” w prawym górnym rogu interfejsu. Gdy to zrobisz, zobaczysz listę Pomocy, gdzie możesz wybrać Rejestruj.

AnyMP4 iPhone Unlocker to potężne narzędzie, które może usunąć kod dostępu do urządzenia z systemem iOS. Program pomaga również odblokować telefon lub tablet, a także może usunąć ograniczenia Apple ID lub Screen Time. Możesz również użyć programu do odzyskania utraconego Passcode, jeśli go zapomniałeś.

AnyMP4 iOS Cleaner może być również używany do czyszczenia urządzenia. Może usunąć pamięć podręczną, dane śmieciowe i duże pliki. Może to być pomocne, jeśli planujesz sprzedać lub przekazać swoje urządzenie iOS. Oprogramowanie pomaga również w tworzeniu kopii zapasowych oryginalnych zdjęć. Korzystanie z tego programu zapobiegnie wpadnięciu Twoich informacji w niepowołane ręce.

AnyMP4 Android Data Recovery pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Możesz również wyeksportować dane do komputera. Wybierz pliki, które chcesz wyeksportować i ustaw ścieżkę, w której chcesz je zapisać. Następnie oprogramowanie pokaże Ci odzyskane pliki.

RecoverGo

RecoverGo to świetne narzędzie do odzyskiwania utraconych i usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Aplikacja skanuje zarówno karty SD jak i pamięć wewnętrzną w poszukiwaniu możliwych do odzyskania danych. Gdy znajdzie pliki, program wyświetli ich podgląd, a następnie pozwoli wybrać je do przywrócenia. Tryb odzyskiwania działa bezbłędnie, a interfejs jest prosty w obsłudze.

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważny plik lub przypadkowo usunąłeś ważną wiadomość, RecoverGo Android jest świetnym narzędziem do użycia. Obsługuje wszystkie formaty plików i działa zarówno dla zakorzenionych, jak i niezakorzenionych urządzeń z systemem Android. Program ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania i jest bezpieczny w użyciu. Co więcej, jest w 100% wolny od wirusów i złośliwego oprogramowania.

RecoverGo to zaawansowane oprogramowanie do odzyskiwania danych, które umożliwia podgląd i przywracanie utraconych danych z Androida za pomocą jednego kliknięcia. Obsługuje ponad 11 typów plików i jest w stanie odzyskać dane z każdego urządzenia z Androidem, w tym z kart SD i pamięci wewnętrznej. Pozwala również na eksportowanie wybranych danych do komputera.

To narzędzie jest w stanie odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z telefonów z systemem Android. Może nawet odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z urządzeń z systemem Android bez kopii zapasowej. Inną przydatną funkcją RecoverGo jest jego zdolność do przywracania usuniętych plików multimedialnych i historii połączeń. Jest kompatybilny z większością telefonów z Androidem i działa zarówno na urządzeniach zakorzenionych, jak i niezakorzenionych.

RecoverGo Android posiada funkcję wyszukiwania, która pozwala szybko zlokalizować każdy usunięty plik. Aplikacja pozwala również filtrować pliki według nazwy, daty modyfikacji lub rozmiaru pliku. RecoverGo Android obsługuje ponad dziesięć typów plików, w tym WhatsApp, więc możesz łatwo znaleźć i odzyskać usunięte wiadomości bez kopii zapasowej.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]