oneadar.pl

Twój unikalny styl

ekrany akustyczne

Ekrany akustyczne z ekrany dźwiękochłonne

ekrany akustyczne Całkowicie Przenośne Ekrany Akustyczne są dostępne dla Twojej firmy lub domu

photo
przegrody dźwiękochłonne

ekrany akustyczne Ekrany akustyczne służą do rozpraszania niepożądanych dźwięków w otoczeniu. Podstawową funkcją ekranów akustycznych jest pochłanianie dźwięku pochodzącego z wnętrza zamkniętej przestrzeni. Akustyczne ogrodzenia dźwiękochłonne, ekrany dźwiękochłonne i bariery dźwiękochłonne mogą skutecznie zmniejszyć lub wyeliminować niepożądany dźwięk w zamkniętej przestrzeni. Panele pochłaniają nadmierny poziom dźwięku w środowiskach mieszkalnych, komercyjnych, instytucjonalnych, przemysłowych i zewnętrznych.

Ekrany akustyczne w jakim przypadku należałoby je użyć w naszego domku zaś i po co?

Zalety dźwiękochłonnych ekranów akustycznych sprawiają, że są one popularnym wyborem zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. ekrany akustyczne Materiał ten posiada następujące zalety: otwarta konstrukcja, wydajność energetyczna i unikalne cechy konstrukcyjne. Otwarta konstrukcja pozwala na instalację ekranów akustycznych na wiele sposobów, w tym na otwartej przestrzeni i w pomieszczeniach zamkniętych. Zaletą jest również zapewnienie pasywnych właściwości dźwiękochłonnych przy jednoczesnym zapewnieniu naturalnej kontroli światła słonecznego. Efektywność energetyczna zapewnia właścicielom domów niższe rachunki za energię elektryczną i oszczędza energię, gdy światło wpadające do otwartej przestrzeni nie jest konieczne.

Ekrany akustyczne poznaj o plusy ogrodzenia z paneli akustycznych w około budynek.

Ekran akustyczny powstaje w wyniku produkcji lekkich, odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Zawiera on metalowe folie, które są pokryte żywicami w celu zapewnienia właściwości tłumiących dźwięk. Materiały te pozwalają falom dźwiękowym przemieszczać się przez ekran i rozpraszać w wielu kierunkach. Przy projektowaniu ekranu akustycznego należy rozważyć, w jaki sposób dźwięk będzie się rozpraszał podczas przechodzenia przez ekran. Ważne jest, aby kierunek rozchodzenia się fal dźwiękowych był zgodny z kierunkiem, w którym dźwięk będzie wchodził.

Ekrany akustyczne z ekrany dźwiękochłonne

Kolejną zaletą ekranów akustycznych, otwartej konstrukcji i wysokiej przepuszczalności jest to, że zapewniają naturalną izolację dźwiękową otaczających obszarów. Ekrany te mogą zredukować przenoszenie dźwięku przez zamknięte przestrzenie nawet o 90%. Unikalna konstrukcja tych ekranów pozwala im dopasować się do każdego otworu, w tym otworów znajdujących się w pobliżu narożników, szczelin w ścianach, okien, drzwi i innych otworów. Ponadto, ekrany te pomagają zmniejszyć przenoszenie hałasu przez przestrzenie, redukując echo i echa.

Ekran akustyczny stojący na otwartym planie może być zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Ekrany te są skonstruowane w różnych rozmiarach, aby spełnić potrzeby wielu różnych pomieszczeń w całym domu. Większość ekranów akustycznych wykonana jest z materiałów takich jak gruby PCV lub nylon z powłoką gumową. Producenci oferują standardowe rozmiary i niestandardowe rozmiary, więc nie ma potrzeby, aby ograniczyć się do standardowego rozmiaru. Można również poprosić o bardzo duże lub bardzo małe wymiary, jeśli ich potrzebujesz.

Wybierając ekrany akustyczne do swojego domu, należy wziąć pod uwagę kilka cech. Istnieją dwie podstawowe kategorie ekranów akustycznych, otwarte lub zamknięte. Najpopularniejszym rodzajem otwartych ekranów akustycznych są panele dwustronne. Panele te są idealne do stosowania w miejscach, które są często zakłócane przez hałasy z zewnątrz. Dla tego typu domu, membrana dźwiękoszczelna jest stosowana pomiędzy panelami, aby zapobiec przenoszeniu echa przez dom.

Ekrany akustyczne ochrona a i poufność oraz wysoce więcej spokoju .

Drugi rodzaj dźwiękoszczelnych ekranów akustycznych, które są zamknięte, są często stosowane w kontroli hałasu przemysłowego. Producenci produkują kilka stylów zamkniętych paneli odpowiednich do celów kontroli hałasu przemysłowego. Panele te są zaprojektowane tak, aby nie dopuścić do przedostawania się dźwięku do danego obszaru, a jednocześnie nie dopuścić do jego opuszczenia. Istnieje wiele korzyści z zastosowania modułowych ekranów akustycznych w tej sytuacji. Po pierwsze, mogą one być zainstalowane bardzo szybko ze względu na ich łatwość instalacji.

W Ameryce Północnej jest kilku producentów, którzy produkują całkowicie przenośne ekrany akustyczne. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tych paneli dla swojej firmy lub domu, możesz znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz online. Wielu z tych producentów oferuje bezpłatną wysyłkę zarówno w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Istnieje kilka stylów i kolorów dostępnych, więc można łatwo znaleźć kolor i projekt, które są idealne dla Twoich potrzeb.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]