oneadar.pl

Twój unikalny styl

ogrodzenie akustyczne

Dźwiękoszczelne ogrodzenia akustyczne

Dźwiękoszczelne ogrodzenia akustyczne

ogrodzenia-akustyczne
ogrodzenia-dzwiekochlonne

Zastosowanie dźwiękoszczelnego ogrodzenia akustycznego to świetny sposób na zmniejszenie hałasu z zewnątrz. Zanieczyszczenie hałasem może być spowodowane przez wiele różnych czynników, w tym hałaśliwych sąsiadów i głośny ruch uliczny. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, aby utrzymać poziom hałasu poniżej 40 decybeli w nocy. Możesz łatwo sprawdzić swój poziom hałasu za pomocą darmowych aplikacji.

Aby zmniejszyć hałas z zewnątrz, wybierz ogrodzenie, które ma co najmniej 6 stóp wysokości. Dobrym pomysłem jest również utrzymanie ogrodzenia w pobliżu źródła hałasu. Dodanie drzew lub krajobrazu może pomóc w zmniejszeniu hałasu zewnętrznego.

Rozważając ogrodzenie, ważne jest, aby rozważyć wysokość i konstrukcję. Ogrodzenie, które jest zbyt wysokie może blokować hałas z wejścia do domu, ale nie będzie w stanie zablokować dźwięk z wyjścia z domu. Z drugiej strony, ogrodzenie, które jest zbyt niskie, może pozwolić, aby dźwięk przeszedł nad domem.

Możesz również zainstalować winyl obciążony masą, aby zmniejszyć hałas zewnętrzny. Ten rodzaj winylu jest sprzedawany w rolkach i można go zainstalować w ogrodzeniu akustycznym bezpośrednio. Materiał ten jest bardzo elastyczny i łatwy do pracy.

Możesz również kupić specjalną akustyczną folię ogrodzeniową. Ta owijka to w zasadzie winyl obciążony masą i pomoże zwiększyć gęstość twojego ogrodzenia. Zaleca się, aby kupić owijkę, która jest wodoodporna i odporna na promieniowanie UV. Korzystanie z tej folii zapewni, że nie ma luki między twoim ogrodzeniem a ziemią.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzenia-platikowe.pl – ogrodzenie dźwiękochłonne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]